Randevu ve Kullanım Koşulları

 

Photoplato ziyaretçileri plato içinde açık ve kapalı alanda fotoğraf çekebilirler. Ancak çekilen fotoğraflar ticari amaç için kullanılabilir. Klip,Moda,Düğün, Hamile, Mezuniyet, Sünnet, Katalog fotoğrafı ve ticari amaçlı fotoğraf ve video çekimlerinde uyulması gereken kurallar vardır.

KLİP,MODA,DÜĞÜN, HAMİLE, MEZUNİYET, SÜNNET FOTOĞRAFI ÇEKİMLERİ

PHOTOPLATO, pek çok çiftin düğün, pek çok annenin hamile, pek çok ailenin sünnet, pek çok öğrencinin mezuniyet fotoğraflarını çektirmek istedikleri, bu özel günlerini ölümsüzleştirdikleri ÖZEL Düzenekler hazırlanmış bir doğal photoplatodur. Platomuz, ticari olarak yapılan bu çekimler için bir kısıtlama belirlenmemiştir. Buna göre bu çekimleri yapan fotoğrafçıların photoplato ,ya başvurarak, çekim için randevu alması gerekmektedir. Fotoğraf çekimleri ile ilgili uyulması gereken kurallar şöyledir;

  • Her ayrı çekim için en az 5 gün öncesinden ayrı randevu alınmalıdır.
  • Photoplato  yönetiminden izin yada randevusu olamaya  çekim yapamazlar.
  • Fotoğraf çekimleri, saat zamanlama sınırı yoktur. Çalışma saat leri randevu sırasında bildirilir.
  • Çekimler için dış ve iç mekânlar kullanılabilir.
  • Çekimler sırasında bahçede  objeler asmak, konfeti patlatmak, çevreye balonlar asmak ve patlatmak gibi uygulamalara izin verilir.
  • Fotoğraf çekimlerinde doğal bahçeye araç alınır ve çekime izin verilir. fotoğrafçı ve aile yakını araçları plato girişindeki park yerlerine park edebilir.
  • Fotoğraf çekimi esnasında bahçenin içerisinde bulunan havuz da çekim yapılabilir, ayrıca elbiseli girişler ücrete ve kurallara tabidir. Havuza girişte misafir ler giremez havuz sadece çekim için kullanılabilir, davranışlardan lütfen kaçınınız.

 

TİCARİ AMAÇLI FOTOĞRAF ve VİDEO ÇEKİMLERİ

Müşterilerimiz tarafından “İstanbul’un en nezih sakin orman içerisinde saklı bir cennet” olarak nitelenen doğal platomuz bugüne kadar pek çok film, katalog çekimi ve televizyon çekimine ev sahipliği yapmıştır.